Czyszczenie systemów wentylacyjnych i kanałów tłuszczowych

Społeczeństwo coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest oddychanie czystym powietrzem, wolnym od zanieczyszczeń, cząsteczek, drobnoustrojów, bakterii i innych materiałów zawieszonych, które mogą powodować poważne, a nawet przewlekłe choroby.

 

Na szczęście istnieje ogólnoświatowa ogólna tendencja do zatwierdzania przepisów regulujących konserwację i dezynfekcje systemów klimatyzacyjnych. Po przestudiowaniu tych danych możemy jednoznacznie stwierdzić, że działalność czyszczenia systemów klimatyzacyjnych jest w fazie pełnej ekspansji. Stanowi to okazję zarówno dla przedsiębiorców, jak i firm zajmujących się sprzątaniem lub konserwacją, którzy chcą rozszerzyć lub zdywersyfikować swoją działalność. Do tych usług można podchodzić z różnymi konfiguracjami urządzeń dostosowanych do rodzaju i skali instalacji, które mogą zawierać najnowsze innowacje techniczne.

W kuchniach przemysłowych znajdują się systemy ekstrakcyjne przeznaczone do usuwania dymu i zapachów. Wyrzucane opary są wysokimi smarami, które gromadzą się w filtrach, okapach, przewodach i ekstraktorze. Ten smar jest wysoce łatwopalny i jest odpowiedzialny za większość pożarów, które występują w restauracjach. Zabrudzone systemy również zmuszają respirator do cięższej pracy, zużywając więcej energii niż to konieczne, tworząc nieprzyjemne zapachy, przez niedostateczną wentylację. Dzięki regularnemu czyszczeniu instalacji urządzeniami TEINNOVA można uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

Specjalizując się w sektorze czyszczenia technicznego, będziesz w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Istnieje również ogromny rynek, który może zaspokoić te usługi, oferując swoim klientom rozwiązania problemów generowanych przez brak czyszczenia serwisowego.