System SpaceVac odkurzanie na wysokości - szybko, wydajnie, bezpiecznie, bez drabin, bez rusztowań, bez platform hydrualicznych !!!!

SpaceVac International najbezpieczniejsza droga do czyszczenia obszarów trudno dostępnych. Innowacyjna gama systemów czyszczących oparta na wewnętrznych, zewnętrznych i  wybuchowych obszarów ATEX, z szerokim wyborem narzędzi, rur i akcesoriów umożliwiających czyszczenie trudno dostępnych miejsc z poziomu gruntu.

 

  • Wewnętrzny system czyszczenia SpaceVac to rewolucja w odkurzaniu na wysokościach. Dzięki 15-metrowemu zasięgowi system daje operatorom możliwość szybkiego i skutecznego czyszczenia z poziomu gruntu.

  • Zewnętrzny system odkurzania SpaceVac to idealne rozwiązanie do czyszczenia i konserwacji zablokowanych rynien i rur spustowych.

  • System SpaceVac ATEX przenosi nasz rewolucyjny system odkurzania do specjalistycznej sfery wybuchowej na całym świecie. Obszary narażone na eksplozje z powodu gromadzenia się i deflagracji łatwopalnych pyłów wymagają specjalistycznych urządzeń do ich czyszczenia i konserwacji.
     

Opracowany jako narzędzie do usuwania zablokowanych rynien i rur spustowych, prawie dekada udoskonalania i rozwoju spowodowała, że ​​linia SpaceVac rozrosła się, dostarczając elastyczną gamę rozwiązań czyszczących dla firm zarządzających obiektami i wyspecjalizowanych środków czyszczących na całym świecie.
 

Korzyści:
 

  • System jest obsługiwany z gruntu, co eliminuje potrzebę użycia drabin, rusztowań itp, redukując koszty i czas.

  • Efektywne czyszczenie powierzchni na wysokości do 15 m, w tym wcześniej nieosiągalnych obszarów.

  • Rury ssące o ultralekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Umożliwiają łatwe manewrowanie i niwelują zmęczenie operatora.

Od momentu wprowadzenia systemu SpaceVac na rynek zespół inżynierów nieustannie rozwija i udoskonala produkt, aby zapewnić maksymalną wydajność naszym klientom. Najnowsza generacja systemów SpaceVac oferuje najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia - w standardzie oferuje lekkie, ale wytrzymałe głowice z włókna węglowego, utrzymując wagę systemu na minimalnym poziomie - nawet przy pełnym rozszerzeniu. Ponadto cała seria SpaceVac oferuje nasz innowacyjny mechanizm "bezpiecznego blokowania" jako standard zapewniający całkowite bezpieczeństwo operatora. To proste urządzenie gwarantuje, że system nie rozdzieli się podczas użytkowania.

Bezprzewodowa kamera i system monitoringu w standardzie pozwalają na kontrolę czyszczenia i monitorowanie czystości w czasie rzeczywistym.