Urządzenia do czyszczenia schodów ruchomych

JUMA to technologia czyszczenia. Bezpieczeństwo oryginału.
W kraju i na świecie, kompaktowe urządzenia z firmy JUMA są uważane za produkty najwyższej jakości. Urządzenia czyszczące JUMA są w 100% produkowane w Niemczech. Proszę zawsze zwracać uwagę na logo JUMA - a będziesz miał gwarancje oryginału ze wszystkimi świadczeniami serwisowymi. Czyszczenie, higiena i jakość są niemiecką rodzinną tradycją w JUMA Reinigungstechnik (technologia chemiczna) GmbH. Od około 20 lat, inżynierowie byli w bliskim kontakcie z wiodącymi firmami. JUMA przywiązuje szczególna wagę do zrozumienia potrzeb klientów oraz wspierania efektywnej pracy. W oparciu o wieloletnie doświadczenie jako dostawca maszyn do czyszczenia przemysłowego, technologia czyszczenia JUMA opiera się na mechanice, a nie na elektronice – dlatego urządzenia działają bezproblemowo. Ponadto, w przypadku usług, JUMA znana jest z wyjątkowo szybkiego i niezawodnego działania.
Ci, którzy kładą nacisk na czystość w budynkach publicznych są o krok do przodu z wykonaniem czyszczenia dzięki urządzeniom JUMA. Dostają maksymalne bezpieczeństwo i wydajność z STEP 100 i TRAVEL 600 - specjalistyczna maszyna do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych na wilgotno - w jednym kroku.
Widoczna czystość odzwierciedla styl budynku. Jest to imponujące zwłaszcza kiedy czyszczenie i naprawa bieżni mogą być znacznie zredukowane przy zastosowaniu odpowiedniej maszyny do mycia, przy oszczędności kosztów konserwacji i personelu. Bezpieczeństwo dla użytkowników schodów ruchomych, jak również spokój ucha zarządców budynków publicznych zapewniają wytyczne w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.
 
Dla kogo ta nowoczesna technologia Step 100 oraz Travel 600
Przede wszystkim dla firm sprzątających, których głównym celem jest perfekcyjne wykonanie zadania, a wartością nie do przecenienia jest gwarantowane zadowolenie klientów. Jak również właściciele, administratorzy dużych punktówhandlowych, galerii, centrów, którzy chcą, by te obiekty — będące niejednokrotnie szczytowymi osiągnięciami architektury, techniki — lśniły czystością w każdym calu.
Jak dbać o schody w sezonie zimowym
W zakresie procedur utrzymania czystości w sezonie zimowym bardzo ważna jest ochrona schodów przed działaniem soli, powszechnie stosowanej celem przyspieszenia roztapiania śniegu. Sól bardzo niekorzystnie działa na wszelkie powierzchnie aluminiowe, zwłaszcza jeśli są one już częściowo zużyte. Pod wpływem soli aluminium ulega utlenieniu, śniedzeniu, traci kolor. Dodatkowo schody — mimo wyczyszczenia — wyglądają na trwale zabrudzone. I tutaj bardzoważny jest dobór metody czyszczenia. W galeriach handlowych posadzki czyścimy kilka razy w tygodniu maszyną myjąco-szorującą. Zaś jeśli chodzi o schody, to zwłaszcza w okresie zimy, standardowe czyszczenie raz na kwartał może nie

wystarczyć. Dlatego firma BRAVOS zaleca sprzątanie znacznie częstsze, tym bardziej że sól dociera nawet na górne partie schodów, czego na pierwszy rzut oka nie widać. 

 

Wykorzystanie detergentów

Nasze maszyny posiadają zwiększoną pojemność zbiornika, który umożliwia wykorzystanie środków chemicznych. Jest to mycie nie tyle „na mokro”, ile „na wilgotno”. Detergenty mają za zadanie rozpuścić silniejsze zanieczyszczenia. Brud lekki, jak np. piasek, można usunąć mechanicznie. W przypadku zanieczyszczeń pochodzenia olejowego, smarowego, używa się środków chemicznych, jednak niezbyt silnych, tak aby nie zniszczyć czyszczonej powierzchni.